Kullanım Koşulları

ÜYELİK VE KULLANIM KOŞULLARI

Online bir topluluk olan, araştırma hizmeti sunan, müşterilerin tutkularını harekete geçiren, doğal olarak oluşan WOM’u (Ağızdan Ağıza Pazarlama) anlayan ve ölçebilen FikriMühim’e hoş geldiniz. FikriMühim.com sitesi Öykü Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.’nin bir ürünüdür ("FikriMühim"). FikriMühim web sitesinde (" Web sitesi") bu hizmet şartlarına ("Anlaşma") bağlı olmayı kabul etmiş oluyorsunuz. FikriMühim topluluğunda ("Katılımcı") katılımcı olmak ve FikriMühim hizmetini ("hizmet") kullanmak isterseniz şart ve koşulları okuyunuz ve kabul ettiğinizi kayıt olurken vereceğiniz talimatlınızla belirtiniz.

Bu anlaşma fikrimuhim.com sitesini kullanmanızda ve hizmete iştirak etmedeki yasal sınırları belirler ve bu anlaşma FikriMühim tarafından önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bu anlaşma fikrimuhim.com sitesine postalanmış içeriklerin kabul edilebilir olma kurallarını, gizlilik kurallarını ve site ile ilgili bildirileri içerir. Ek olarak FikriMühim topluluğu üyesi olarak sizin davranışlarınızı yöneten ve bütün katılımcılar için uygulanan FikriMühim idare kurallarını da içerir ve birleştirir.

Sevgili fikrimuhim.com ziyaretçisi, siteye her girişte, ya da fikir ve görüş bildirmeden önce genel kurallar sayfasını okumanızı tavsiye ederiz. Fikrimuhim.com'u ziyaret ettiğiniz anda, aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallarda değişiklik yapmak Fikrimuhim.com yöneticilerinin inisiyatifindedir. Üyeler ve ziyaretçiler, değişiklikleri takip etmek ve değişmişse yeni kural ve şartlara uymakla yükümlüdür.

KULLANIM KOŞULLARI

 1. FikriMühim İçeriği: FikriMühim markası, www.fikrimuhim.com ve www.fikrimühim.com.tr siteleri bir bütün olarak yada parça parça, kısmen ya da yazı, grafik, resim, logo, başlık simgesi, yazılım ve diğer içerikler ile ağızdan ağıza pazarlama (Word of mouth marketing) sistemi olarak tüm mekanizma, her türlü marka, patent ve telif hakları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Patent Kanunu ile TTK nın Haksız Rekabet ve Markalar Hakkında Kanun Hükmünde kararname ve ilgili diğer yasa hükümleri çerçevesinde korunmaktadır ve tüm hakları Öykü Reklam Ltd. Şti.’ye aittir. Siz ve FikriMühim arasındaki bütün FikriMühim içeriği münhasır FikriMuhim.com’un sahibi Öykü Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.’nin mülkiyetidir. FikriMühim içeriğinin izinsiz kullanılması yukarıda belirtilen yasalara aykırıdır. Kullanıcı ve üye sıfatıyla izinli olarak kullandığınız ve çoğalttığınız bütün FikriMühim içeriğinin telifini, ticari markasını, servis işaretini ve diğer uygunluk bildirilerini korumalısınız. FikriMühim içeriğini hiçbir şekilde satamaz, modifiye edemez, çoğaltamaz, teşhir edemez, kamuya sunamaz, dağıtamaz ya da ticari ya da kamu ile alakalı bir amaç ile kullanamazsınız. FikriMühim içeriğinin herhangi bir web sitesinde kullanılması yasaktır. Öykü Ltd. Şti.’nin telif haklarına sahip olduğu FikriMühim, içerik için yarattığı kodlar ya da siteyi oluşturan sayfalar herhangi bir biçimde kopyalanamaz ve adapte edilemez.

  fikrimuhim.com ismi ve fikrimuhim.com logosu ÖYKÜ REKLAM HİZMETLERİ Ltd. Şti.’nin tescilli markalarıdır. İzinsiz kullanımda hukuki yol açıktır. fikrimuhim.com'un her türlü görsel, yazılı ve benzeri içeriği "Derleme Eserler Telif Hakları" kapsamında olup, bu içeriklerden izin alınmadan yararlanılamaz. Kısmen ya da tamamen kopyalama, ilan, yeniden düzenleme yapılamaz. Her türlü hakkı fikrimuhim.com’ markasının sahibi konumundaki ÖYKÜ REKLAM HİZMETLERİ Ltd. Şti.’ye aittir.
 2. Telif Hakları ve Ticari Markalar: FikriMuhim.com’da bulunan bütün materyaller, metinin dahil olduğu, tasarım, grafikler, ara yüz ya da kodlar ve seçimler ve aranjmanlar tek tek ve toplu olarak telif hakları ve diğer yasalara uygun olarak Öykü Reklam Ltd. Şti’ye aittir. Ek olarak Öykü Reklam Ltd. Şti’nin ya da müşterilerinin fikri hakları aksi bildirilmediği sürece bu tanımlamaya dahildir. FikriMühim, MÜHİMYAZILIM, FikriMühim.COM ve FikriMühim Logoları Öykü reklam Hizmetleri Limited Şirketinin ticari ve hizmet markalarıdır. Bütün hakları saklıdır. Metin bölümleri, diyagramlar, logolar ve diğer bilgiler telif hakları sahibinde kalacak şekilde referans verilerek kullanılabilir. Belirtilen şartlara uyularak belgeleri ve belgelerdeki grafikleri yükleyebilir, görüntüleyebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz.
  Şartlar şu şekildedir:
  • belgeler sadece bireysel bilgi ve kampanyalar ile alakalı bilgi almak için ve ticari olmayan amaçlar için kullanılabilir; ve
  • bu belgeler hiçbir şekilde modifiye edilemez ve değiştirilemez. Yukarıda belirtilen nedenler dışında ve FikriMühim’in izini olmadan bu belgeler (bilgiler) kullanılamaz, yüklenemez, upload edilemez, kopyalanamaz, basılamaz, teşhir edilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, ruhsatlanamaz, post edilemez, iletilemez, dağıtılamaz. Fikrimühim.com ve fikrimühim.com.tr sitelerindeki bilgiler parça parça ya da bir bütün olarak modifiye edilerek, eksiltilerek işleme eserler üretilemez. (FSEK 21, 22, 23, 24, 25 maddelerine aykırı kullanılamaz).
 3. Güvenlik Kuralları: Kullanıcılar FikriMühim web sitesinin veya FikriMühim ile alakalı herhangi bir web sitesinin güvenliğini bozmamalı ya da bozmaya çalışmamalıdır. FikriMühim üyeleri güvenlik ile ilgili aşağıdaki hususlara özellikle riayet ederler. Kullanıcı için oluşturulmamış dataya veya sunucuya erişmek, Sistemin ya da network’ün zayıflığını, güvenliğini, tekil mesajı ölçütlerini ihlal etmek, scan etmek ya da test etmek, ya da düzgün bir şekilde çalışan fikrimühim.com sitesinin veya FikriMühim ile alakalı bir web sitesinin çalışmasına bir cihaz, yazılım kullanarak engel olmak, FikriMühim web sitesine virüs göndererek, fazla yükleme yaparak, "flooding", "spamming", "mailbombing", "crashing" yaparak veya benzeri şekillerde zarar vermek, herhangi bir FikriMühim kullanıcısı için sitenin kullanılabilir olmasına engel olmak. Kullanıcılara bir ürün ya da servis hakkında talep edilmeyen promosyon ve reklam e-mailleri göndermek. Kullanıcı sitesine atanmamış bir şifre veya giriş kodu kullanmak. Sistem ya da network’ün güvenliğini ihlal etmek cezai ve hukuki sorumluluk ile sonuçlanabilir ya da katılımcılığınız feshedilir. FikriMühim kuralların ihlalini oluşturabilecek durumları araştırmasında kuralların ihlal edilmesi ile ilgili olan kullanıcıların kimliklerinin belirlenmesinde, araştırılmasında ve/veya kovuşturmaya tabi tutulmasında icra makamları ile beraber çalışmayı gerektirebilir.
 4. Gizlilik: Sitenin kullanımı ve servisler gizlilik kurallarımız ile de korunmaktadır.
 5. Gizlilik: Hesabınızın ve şifrenizin sizin izniniz olsa bile bütün kullanımlarından ve gizliliğinizin korunmasından siz sorumlusunuz. Sizden izinsiz şifrenizin ya da hesabınızın kullanıldığını tespit ettiğinizde bu durumu derhal bildirmelisiniz. Ayrıca hesabınızın altında oluşacak bütün aktiviteler tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.
 6. Seçilebilirlik ve Sorumluluklar: fikrimuhim.com’a üyelik zorunlu değildir. Üyelik ücretsiz olup, sitemiz üyelerin fikir ve görüşlerinin paylaşımı amacını gütmektedir. Üye olmayanlar siteye bilgi ekleyemeyecekler, etkide bulunamayacaklar ancak siteyi gezebileceklerdir. FikriMuhim.com’u ziyaret etmek ve kullanabilmek için 15 yaşından büyük olmalısınız.

  15 -18 ya arasındaki FikriMühim katılımcılar ebeveynlerinin onayı ile katılımcı hakkını elde edebilir. FikriMühim’i ziyaret ettiğinizde ve koşulları kabul ettiğiniz takdirde şirketimize, servisleri kullanabilirliğinizi, yetkinliğinizi, şartlara razı olacak kapasitede olduğunuzu, FikriMühim’i sadece bireysel olarak ticari olmayan amaçlar ile kanun ve kurallara uygun bir şekilde kullanacağınızı onaylamış oluyorsunuz. Kullanma şartlarınıza göre haklarınızı ve yükümlülüklerinizi başkasına satamaz ve devredemezsiniz. Birden fazla hesap yaratmamalı ve başkasının özel bilgilerini kullanarak hesap açmamalısınız. E-posta ve adres bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Üyelerin kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden site yönetimi sorumlu değildir. Fikrimuhim.com’a gelen her türlü fikir özel kullanıma veya kamunun bilgisine sunulabilir. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır. Açık seçik ya da politika ile ilgili bir resimler, siyasi partilerin simgesi olan amblem ve logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde üyeliğiniz silinir.

  Fikrimuhim.com yöneticileri tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz, e-mail veya isimle, farklı kişilermiş gibi fikir ve görüş belirttiğinin tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve siteye girişi yasaklanır ve tüm üyelikleri derhal iptal edilir.

  FikriMühimlerin yayınlanan görüş ve fikirleri, bıraktıkları etkileri çok önemsiyoruz. Ancak sahiplerinin görüş ve düşünceleri olduğundan hareketle, sorumluluklarının tümüyle kendilerine ait olduğunu belirtmek istiyoruz. Bütün idare kurallarına uymayı, özellikle, web sitesine göndermiş olduğunuz bütün içeriğin (bütün FikriMühim raporları dahil olmak üzere) dürüst, doğru olduğunu garantilemiş oluyorsunuz. Dürüst olmayan ve yanlış raporlama yapmak kesin olarak yasaktır. Bunun dışında üyelerimizin fikir ve görüşleri, site yöneticilerinin düşüncelerini, hayata bakış açılarını yansıttığı anlamına gelmez. fikrimuhim.com ve yönetimi, FikriMühimlerin herhangi bir şekilde siteye göndermiş olduğu hiçbir içeriğin doğruluğu, gerçekliği, geçerliliği, güvenilirliği konusunda hiçbir garanti vermez. FikriMühimlerin yayınlanan görüş ve fikirleri, ancak fikrimuhim.com yönetiminin isteği doğrultusunda kaldırılabilir. Bu konuda tek yetkili fikrimuhim.com yöneticileridir.

  Görüş ve fikir gönderen her FikriMühim, bu görüş ve fikirlerinin başka mecralarda da fikrimuhim.com’un izniyle yayınlanabileceğini kabul eder. fikrimuhim.com’a gönderilen içeriklerde yapılmış olan alıntılarda, her türlü hak sahibi fikrimuhim.com yönetimidir. İzinle dahi yapılsa bile, alıntının fikrimuhim.com adresinden yapıldığının bildirilmesi mecburidir.

  Yönetim fikrimuhim.com’un uygun yerlerinde istediği her türlü reklamı yayınlama hakkına sahiptir. fikrimuhim.com ve yönetim yayınladığı reklamların doğruluğunu, gerçekliğini, geçerliliğini, güvenilirliğini hiçbir şekilde garanti etmez. fikrimuhim.com ve yönetim yayınlanan reklamlardan dolayı oluşabilecek herhangi bir zarar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sitemiz sizlere sitemizde bulunan gelişmelerden haberdar etme maksatları ile e-mail/SMS gönderebilir veya telefon edebilir. Açıklanmış ya da açıklanmamış olsun belirlediğimiz kurallara aykırı olarak forumlara gönderdiğiniz herhangi bir bilgiyi, silme ve/veya yayınlamama hakkı tümüyle www.fikrimuhim.com’a aittir. Fikrimuhim.com diğer web sayfalarına veya dosyalara bağlantılar içerebilir. Bu içerikler üzerinde kontrolümüz olamadığından bunların saldırgan veya itiraz edilebilir olup olmayacağından emin olamayız. Ancak söz konusu sitelere ait linkleri iptal edebilme hakkımız saklıdır. Fikrimuhim.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir, ancak kişilere ait bilgiler hiçbir kimseye devredilemez. Sadece fikrimuhim.com tarafından gönderilecek materyaller için kullanılabilir.

  Sitemiz etkinliklerine uzun süre girmeyip, herhangi bir konuda fikir ve görüş yazmayanların üyelikleri silinebilir, buna itiraz hakkınız yoktur.

  Fikrimuhim.com’a fikir ve görüşlerini gönderen her FikriMühim, fikir ve görüşlerinde başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar bulunmadığını taahhüt eder. Hiç bir kampanya ve sitemiz hakkında, kişi ve kurumları karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Aksine tutum izleyen üyelerin üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinir.

  Başka bir FikriMühim için ahlak ve mevzuata aykırı veya aşağılayıcı kelimeler kullanan, fikrimuhim.com’un huzurunu kaçırmak isteyen derhal uzaklaştırılırlar. fikrimuhim.com yönetimi, uyguladığı bu yaptırımların nedenlerini açıklamak zorunda değildir.

  Fikrimuhim.com kurallarına uymayan FikriMühimlerin görüş ve fikir belirtmesi engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

  Fikrimühim.com kuralları her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.

  Her üye, üyelik kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılır. Söz konusu kuralların bilinmediği beyanı kabul edilmez.

  Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklamlar kesinlikle yasaktır. Ayrıca ilgili üyenin erişimi süresiz durdurulacaktır.

  Bu sözleşme ile fikrimuhim.com yönetimini, tarafınızdan gönderilen görüş ve fikirlerinin kullanımına mezun ve kanunlara aykırı, uygunsuz veya gayrimeşru verilerin silinmesi ya da değiştirilmesi konusunda yetkili kılmaktasınız.

  FikriMühim hiçbir yerde teslim edilen bilgilerin ya da profillerin doğruluğunu, güvenilirliğini, zamanlılığını ve eksizliğini ileri sürmez ve temsil etmez ve ek olarak riskler olduğunu hatırlatır. Bu riskler: (aşağıda belirtilen riskler dahildir fakat riskler bunlar ile sınırlı kalmaz), fiziksel zarar görme, yabancılar, yabancı uyruklular, yaş sınırı altı insanlar ve sahte tavırlı (kimlikli) insanlar ile iş yapma riskleridir. FikriMühim sayesinde bir araya geldiğiniz diğer kullanıcılar ile görüşürken bütün riskleri üstlenirsiniz. Doğal olarak bazı insanların bilgileri saldırganca, zararlı ya da kusurlu ve bazı durumlarda ise yanlış etiketlendirilmiş ya da aldatıcı olarak etiketlendirilmiş olabilir. Sizin FikriMuhim.com sitesini ya da FikriMühim ile alakalı web sitelerini kullanırken tedbirli olup sağduyu kullanmanızı bekliyoruz. İnternette kullanıcı özgünlüğünün sağlanması mümkün olmadığı için FikriMühim her kullanıcını özgünlüğünü doğrulayamaz. Kullanıcıdan kullanıcıya olan işler ile alakamız olmadığından ve olamadığından ya da katılımcıların FikriMühim.com sitesindeki davranışlarını kontrol edemediğimizden dolayı bir ya da birkaç katılımcı ile yaşayacağınız münakaşalarda Öykü Reklam Ltd. Şti’ (çalışanları ve FikriMühimleri) taleplerinizden, isteklerinizden ve her çeşit, bilindik ya da bilinmedik, kuşkulanılan ya da kuşkulanılmayan, açıklanmış ya da açıklanmamış ya da münakaşa ya da münakaşalarla ilgili olarak ortaya çıkan zararlarınızdan (fiili ve bir olayın sonucunda meydana gelen, direk ve dolaylı) sorumlu değildir.
 7. Üyelik Süresi: Bir kullanıcı olarak Web sitesini kullandığınız sürece bu anlaşma eksiksiz olarak geçerli olacaktır. FikriMühim ile olan ilişkinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz bir sebepten dolayı veya sebepsiz olarak HESAP SİLME bölümünden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz FikriMühim tarafından anlaşma ihlalinden dolayı fesh edildiyse FikriMühim puanlarınızı FikriMühim ödüllere çevirme hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Üyeliğiniz fesh edildiği takdirde FikriMühim puanlarınız hemen geçersiz hale gelirler ve puanlarınızı FikriMühim ödüllerine çevirme hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Üyeliğiniz fesh edilmiş olsa bile anlaşma etkin olarak kalacaktır. Bu şartların ihlali ya da FikriMühim ve FikriMühim ile alakalı web sitelerine yolladığınız bilgilerin doğru ve özgün olduğunun kanıtlanamaması durumunda dahil olmak üzere fakat sınırsız olarak bütün yasal çözümleri kullanmak, hesabınızın, profilinizin, gönderilmiş içeriklerinizin silinmesi, size açık olan FikriMühim sitelerinin kapatılması Öykü Reklam Ltd. Şti’nin serbest taktiri altındadır.
 8. Bir Olay Sonucunda Meydana Gelecek Zararların Reddi: Fikrimühim.Com Ve Fikrimühim.Com.Tr Web Sitesinin Ya Da İçeriğinin Yanlış Kullanılması Veya Kullanma Kabiliyetinin Olmamasında Dolayı Oluşan Hiç Bir Olay Da Öykü Reklam Ltd. Şti, Tedarikçileri, Ya Da Belirtilmiş Üçüncü Partiler Bazı Garanti, Anlaşma, Şahsi Kusur Ya Da Başka Bir Yasal Teori, Şirketin Önceden Uyarılmış Olması Olsa Bile Hiç Bir Zarardan Hiç Bir Şekilde Sorumlu Değildir (Belirtilenleri İçeren Ve Sınırsız Olarak: Tesadüfen Ve Bir Olay Sonucunda Meydana Gelmiş Zararlar, Kaybolan Karlar, Ya Da Veri Kaybolması Sonucunda Oluşan Zararlar, Ya Da İşin Engellenmesi)
 9. Sorumlulukların Limitleri: Öykü Reklam Ltd. Şti, yöneticileri, memurları, çalışanları müşterileri ya da üyeleri, katılımcının bir programa katılmasından, katılımcılardan hizmet ile ilgili olarak sağlanmış bilgilerin kullanılmasından, katılımcılar tarafından yapılan geribildirimlerden, katılımcıların kazandıkları MÜHİMPUANLAR kullanılarak alınmış ürün ve hizmetlerden dolayı oluşacak özel, dolaylı ve diğer şekillerdeki zararlardan sorumlu değildir.
 10. Kullanıcı İçerik Teslimleri: Bireysel bilgiler dışında gizlilik kurallarımızda belirtilen ilkeler doğrultusunda sizden gelen herhangi bir materyal, bilgi ya da ilettiğiniz bildirimler, siteye yükledikleriniz ya da post ettikleriniz, gizli olmayan yayınlanabilir içerik kabul edilecektir. FikriMühim’in çalışanları ve vekilleri sizden gelen görüş, fikir ve iletileri kopyalama, açıklama, dağıtma, birleştirme ve başka yol ile iletme, bütün verileri, görüntüleri, sesleri, metinleri ve somutlandırılmış diğer şeyleri bütün ticari ve ticari olmayan amaçlar için kullanma konusunda özgür olurlar.
 11. Programdan Çıkarılma Hakkı: Katılımcı üyelerin sunulan kampanyalara ya da diğer programlara seçilebilir olduğunu belirleme hakkı FikriMuhim.com’a aittir. Ek olarak, FikriMühim kendi isteğine bağlı olarak herhangi bir sebepten bir katılımcıyı kampanyadan çıkarabilir. Kampanyadan çıkarılan katılımcılar e-mail yolu ile haberdar edilirler.
 12. FikriMühim Ürün Sevkiyatını Garantilemez: Gönderilen ürünlerin yapısına göre FikriMühim ürünlerin durumlarını garanti edemez. FikriMühim ürünleri (MÜHİMÖDÜLLER ve MÜHİMPAKETLER) zamanında göndermek için bütün denemeleri yapar ama kargo sektörünün yapısından dolayı belirli bir zaman zarfı veremez. Kargo şirketinin ihmaliyle oluşabilecek zarardan FikriMuhim.com sorumlu değildir.
 13. Ürünler Para İle Satılamaz: Ürünlerin satılmak amacı ile gönderilmemiştir. FikriMühim tarafından sunulan (MÜHİMÖDÜLLER, MÜHİMPAKETLERİN içindeki teşvik ödülleri vb. gibi) ürünler, hizmetler ve kuponlar satılmak amacı ile gönderilmezler.. Katılımcının bu koşulun ihlali yönündeki davranışı, katılımcının o kampanyadan, başka bir programdan ya da FikriMühim ve FikriMühim ile alakalı web sitelerinden çıkarılması ile sonuçlanabilir.
 14. FikriMühimler İle İletişim: FikriMühim belirli aralıklarla FikriMühim grubu katılımcıları ile bilgiler, güncellemeler, özel fırsatlar hakkında e-mail yolu ile iletişime geçecektir. Siteye ulaşan her "İletişimi" gözden geçirilir ve düzenlemek için makul çaba gösterilir. Eğer hatalar oluşursa FikriMühim bu hatalardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 15. İletişimlere Geri Dönüş: Bütün iletişimleri gözden geçirmek ve katılımcıya e-mail ile geribildirim yapmak FikriMühim’in temel kuralıdır. Ulaşan her "İletişimi" gözden geçirmek ve düzenlemek için maksimum düzeyde çaba harcanır. Eğer hatalar oluşursa FikriMühim bu hatalardan sorumlu değildir. Eğer bir sorunuz ya da şikâyetiniz olursa lütfen bize ulaşın.
 16. Anketler ve Yarışmalar: Stratejik ortakların, perakendecilerin ve/veya FikriMühim’in sponsorluğunda anketler ve yarışmalar katılımcılara sunulabilir. Anketlere, çekilişlere ve yarışmalara katılım zorunluluğu yoktur. Bu aktivitelerden toplanan verileri FikriMühim’in kendisi, perakendecileri, reklam verenleri ve stratejik ortakları size daha iyi servisler ve ürünler sunma konusunda kullanırlar. Perakendecilere, reklam verenlere ve stratejik ortaklara bireysel olarak teşhis edilebilir bilgiler verilmez.
 17. Kampanya Sunma ve FikriMühim Seçme Hakkı: "Kampanyalar" FikriMühim sisteminde demografik ve psikografik parametrelere bakılarak "Aktivite" için en uygun katılımcılar seçilecektir. Kampanyaların zaman zaman kime sunulacağını seçme hakkı FikriMühim’e aittir. Eğer FikriMühim sizi kampanya için uygun olduğunuza karar verirse MÜHİMKAMPANYALARIM sayfasından kampanyaya katılabilirsiniz. İletişim size kampanyanın lansmanı yapıldığında e-mail olarak da gelebilir.
 18. Sorumluluk: Sitemizin kurallara aykırı kullanımı nedeniyle oluşabilecek zararların sorumluluğu sitemize ait değildir.
 19. Yorumlar, Şikayetler ve Sorular: Geri bildirimleriniz için her zaman açık olacağız. Fakat yorumlarınız, fikirleriniz, notlarınız, mesajlarınız, önerileriniz ve sitemize gönderdiğiniz diğer iletişimler FikriMühim’e özgü bilgiler haline gelir ve öyle kalırlar. Bu bilgileri açıklamak, yayınlamak, herhangi bir iletişim yolu dağıtmak dahil, içerikle ilgili her türlü tasarrufun tüm hakları bilabedel, süresiz ve sınırsız olarak sitemize ve Öykü Reklam Ltd. Şti’ye aittir.
 20. Yasalara Uyma ve Uygulanacak Kanunlar: FikriMühim sitesinin kullanımı ile ilgili olan bütün ulusal, uluslararası yasalar, kurallar ve mahkeme kararlarına uymaya ve web sitesini yukarıda belirtilmiş bütün yasalara uygun olarak kullanmayı taahhüt ediyorsunuz. Web sitesine ve FikriMühim’in sunduğu hizmetlere erişimlerinizin ve kullanımlarınızın nedeniyle oluşacak ihtilaflarda Türkiye İstanbul ve/veya Kadıköy Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir. Yukarıda belirtilmiş olan şartlar ve koşullar FikriMühim ile programa kayıt olmuş her katılımcının arasındaki anlaşılmayı oluşturur.
 21. Duyurular ve Yasal Uyarılar: Zaman zaman FikriMühim size yasal ya da diğer gerekli duyuruları gönderebilir. Siz FikriMühim’in size gerekli duyuruları, anlaşmaları ve bilgileri size elektronik olarak sağlamasına razı oluyorsunuz. Duyuruları elektronik olarak almak için verdiğiniz rızanızı geri çekmek istiyorsanız Web sitesini kullanmayı bırakmalısınız. Web sitesi telif bilgileri, mülkiyet duyuruları ve incelemeniz ve uymanız gereken şartları içerebilir. FikriMühim içeriği kusur ve baskı hatası ya da teknik hatalar içerebilir. FikriMühim FikriMuhim.com web sitesinin ya da içeriğinin doğruluğunu, güvenilirliğini, zamanlılığını ve eksizliğini ileri sürmez ve temsil etmez. FikriMühim sitelerinin FikriMühim’in içeriğinin kullanımındaki risk kendinize aittir. Periyodik olarak FikriMühim’de değişiklikler yapılabilir. Bilgiler duyuru yapılmadan değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Ek olarak Öykü Reklam Ltd. Şti. duyuru yapmadan ürünlerde ve/veya programlarda istediği zaman yenilikler ve/veya değişiklikler yapabilir. Öykü Reklam Ltd. Şti. katılımcıların belirli bir sayıda puan kazanacağını ya da puan kullanmada belirli ürün ya da servislerin elde mevcut olacağını garanti etmez. Öykü Reklam Ltd. Şti. katılımcılar tarafından puanların kullanımı ile alınan ürün ve hizmetleri temsil etmez, ürün ve servisler ile alakalı garanti vermez (yazılı ya da dolaylı yoldan). MÜHİMPUANLAR sadece "kampanyaya" katılınıldığı sürece kullanılabilir. Üreticilerin ya da hizmetlerin sunucularının sağladığı garantiler katılımcılar tarafından güvenilebilir. MÜHİMPUANların para değerleri yoktur.

Bu sayfada listelenen kullanım koşulları en son 03.12.2019 tarihinde güncellenmiştir.

Ada Dijital Ajans