GİZLİLİK

Kayıt olurken veya herhangi bir MÜHİMAKTİVİTE’de bize açıklamış olduğunuz bireysel kimliğinizin detaylarını yakından ve dikkatlice koruyoruz. Katılmak istediğiniz kampanyalarda ,kampanyanın sahibi bulunan kurumla, üyelik bilgilerinizden; kullanici adi, mesleki bilgiler, seçmiş olduğunuz ilgi alanları,ya da doğum tarihi (bu bilgileri içerebilecek olan fakat bunlarla sınırlı kalmayan) gibi bilgiler paylaşılabilir. Bu kapsamda FikriMühim’e katılarak FikriMühim’den posta almayı kabul etmiş sayılacaksınız.

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANIMI

Sitemizde toplanan bilgilerin tek sahibi Öykü Reklam Hizmetleri Ltd. Şti’dir. Şirket bu bilgileri, kampanyalar dışında, üçüncü kişilerle paylaşmaz, satmaz ve kiralamaz. Sitedeki datalar, topluca ve kimlik belirtilmeden demografik ve istatistik bilgiler olarak iş ortakları ile paylaşabilir. Bu bilgiler kullanılarak site dışı yollardan ve doğrudan size ya da hesabınıza ulaşılamaz. Bunla birlikte, bireysel bilgileriniz, yasalar talep ettiği zaman, yasal mercilere açıklamak zorunluluğu olabilir.

KAYIT OLMA

Web sitesini kullanabilmek için, ilk olarak kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt olurken kullanıcı iletişim bilgileri tümüyle doldurulmalıdır. Bu bilgiler kullanıcılara yeni kampanyaları, belirli kampanya şartlarını, ödül onaylarını ve puan tekliflerinin değişikliklerini duyurmak amacı ile kullanılır. Bu bilgiler MÜHİMPAKETLER ve MÜHİMÖDÜLLER’in gönderimi için de kullanılacaktır.

HESAP

FikriMühim .COM üyesi olduğunuz zaman size bir şifre ve hesap verilecektir. Hesabınızın ve şifrenizin gizliliğinin sorumluluğu size aittir. Buna ilaveten, hesabınızın altında oluşan bütün aktivitelerde sorumluluk size aittir. Hesabınızın izinsiz kullanıldığı ya da herhangi bir güvenlik ihlalinin farkında vardığınızda FikriMühim.COM’a derhal bildirmelisiniz.

GÜVENLİK

Bilgilerinizi bize gönderdiğiniz zaman, bu bilgiler SSL (Secure Socket Layers) yazılımı ile şifrelenmekte ve korunmaktadır. Veriye olan erişim, Firewall ile sınırlandırılmıştır. Kullanıcılar web sitesi yolu ile bilgilerini gönderdikleri zaman bu bilgiler hem çevirim içi hem de çevirim dışı korunmaya başlanırlar. Çevirim içi bilgileri kullanıcı isimleri ve şifreler ile korurken, bilgileri çevirim dışı korumak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sadece belirli bir işi yapmak için belirli bilgilere ihtiyacı olan çalışanlarımız bireysel kimlik belirleyici bilgilere erişebiliyor. Son olarak, bireysel kimlik belirleyici verileri sakladığımız sunucular güvenli bir çevrede profesyoneller tarafından muhafaza edilirler. Parola ve/veya hesap bilgilerinizin gizliliğini tamamıyla sizin sorumluluğunuz altındadır. Lütfen çevirim içindeyken dikkatli ve sorumluluk sahibi olunuz.

ÖZEL TEKLİFLER VE E-POSTA

Her yeni üyemize, şifresini ve kullanıcı adını doğrulaması için aktivasyon kodunu belirtir e-posta gönderilir. Aktivasyonun yapılmasından itibaren yeni kampanyalar, ödüller hakkında e-posta alabilirler. "Katılmayı tercih etmek" kullanıcının FikriMühim’den e-postaların kendisine gönderilmesini onayladığı anlamına gelir.

SİTE VE SERVİS DUYURULARI

Nadiren FikriMühim.com, FikriMühim web sitesi ya da hizmet değişiklikleri hakkında önemli bir duyuru yapmak için belirli ya da tüm kullanıcılar ile iletişime geçmeye ihtiyaç duyabilir. Üyelerin bu e-postalara abone olmamaları, katılmayı tercih etme/etmeme seçenekleri yoktur. Çünkü bu duyurular hesapları ile ilgili çok önemli bilgiler taşıyabilirler.

BİREYSEL BİLGİLERİ DÜZELTME / GÜNCELLEME

FikriMühim.com kullanıcıları bireysel bilgilerini istedikleri zaman değiştirebilirler. Bireysel bilgilerinizi değiştirmenin en kolay yolu oturumunuzu açıp "bilgilerini güncelle" tuşlamaktır.

YAŞ / İKAMETGÂH GEREKLİLİKLERİ

Programa kayıt ve katılım herkese açıktır. Kayıt yaptıran herkes bu bilgilerin doğruluğunu onaylar ve güncellemek yükümlülüğünü taahhüt eder. Gerçeğe aykırı gönderilen bilgiler; FikriMühim.com’un programı işletmesini, müşterilerin talepte bulunduğu üye ve katılımcılar ile oluşan hizmetlerin işlevselliğini olumsuz yönde etkileyecektir. Bu bakımdan FikriMühim.com; yanlış yönlendiren ve bilerek yanlış olarak konmuş bireysel bilgileri gönderen üye veya üyelerin üyeliklerini fesh etme hakkına sahiptir. FikriMühim.com, üyelere duyuru yaparak ya da yapmayarak programı modifiye etme ya da devam ettirmeme hakkına sahiptir. FikriMühim markasının sahibi olan Öykü Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. programı modifiye etme ya da devam etmeme hakkını kullandığında, üçüncü kişilere karşı, hiçbir sorumluluk taşımaz.

FESİH

Üye veya FikriMühim.com herhangi bir sebep ile ya da bir sebep olmaksızın işbirliğini sonlandırabilir. İşbirliğinin sonlandırılmasında FikriMühim’in üyeye ya da herhangi bir üçüncü partiye karşı bir sorumluluğu yoktur.

PUAN

Program altında verilmiş olan puanların hiçbir para değeri yoktur. Puanlar sadece FikriMühim.com sitesinde ödül veya hizmete çevrilebilir. Yapılan her işlem için alınacak puanlar, lehine kampanya düzenlenen kurum ve FikriMühim tarafından kararlaştırılacaktır. Bir üyenin kazandığı puanlar sadece ona aittir ve başka bir üyeye transfer edilemez, ya da o üyenin puanları ile birleştirilemez. FikriMühim.com; puanları ürün ya da hizmetlere çevirme sitelerinin azaltılması, genişletilmesi ya da modifiye edilmesi ve bu sitelerdeki ürünlerin ve servislerin azaltılması, çoğaltılması ve kaldırılması hakkına sahiptir.