SIKÇA SORULAN SORULAR

fikrimuhim.com nedir?

fikrimuhim.com, sizin gibi mühim fikirlere sahip olan kişilerin ürün ve hizmetler hakkında deneyimlerin yaşandığı, yorumlarının yapılarak Ağızdan Ağıza Pazarlama Kampanyalarına katılmak isteyen gönüllü marka elçilerinin oluşturduğu bir ağdır. fikrimuhim.com zorlayıcı hiç bir özellik taşımayan, her şeyin FikriMühim isimli marka elçilerinin inisiyatifinde olduğu benzersiz bir oluşumdur. Ve de en önemlisi, eğlenceyi sevenlere yöneliktir. Kısaca fikrimuhim.com, yaşayabileceğiniz en renkli ve eğlenceli pazarlama deneyimidir.

Siz de yorum yapmayı seven ve fikirlerine önem verilen bir insansanız; çevrenizdekiler sizin ağzınızdan çıkan tavsiyelerden son derece memnunsa fikrimühim.com tam size göre bir yer!

Peki FikriMühim kimdir?

FikriMühimler, farklı kategorilerden ürün ve hizmetlere ücretsiz ulaşıp deneyen, bunlar hakkında edindikleri olumlu ya da olumsuz tecrübeleri çevrelerine anlatmaktan çekinmeyen ve faaliyetlerini fikrimuhim.com'a rapor olarak sunan seçkin bir kitlenin üyeleridir.

FikriMühim olmak için bir yaş sınırı var mı?

15 yaşından büyük herkes FikriMühim olabilir.

FikriMühim olmakla ne elde edeceğim?

Öncelikle, yepyeni bir pazarlama hareketinin önemli bir parçası olacaksınız. Yani, bilgisahibi olmadan fikir sahibi olan insanlardan farklı olacaksınız. fikrimuhim.com sizi ürün, hizmet ve bunlar ile ilgili en yeni bilgilerle buluşturuyor. Bu da, toplumun genelinden önce bir ürüne ulaşma imkanına sahip olmak ve tüketicilere yaydığınız mühim fikirlerinizin çıkış noktası olan ürün ya da şirketlerle doğrudan iletişim kurmak demek. Kısaca, sıradan tüketicinin elinde olmayan bir güce sahip olmanın keyfini ve ayrıcalığını doya doya yaşayacaksınız.

İkincisi, bir MühimKampanya'ya katıldığınız zaman, daha piyasada olmayan ürünleri kapınızda bulacak, onları test edecek ve onlar hakkında herkesten önce fikir sahibi olacaksınız.

Ve sonuncusu, birbirinden farklı her tür ödül kazanabilirsiniz. Her bir MühimAktiviteniz için size MühimPuanlar vereceğiz. Topladığınız puanlarla albümler, indirim kuponları, spor aletleri, filmler, teknolojik aletler, kişisel bakım ürünleri ve daha birçok değişik ürüne sahip olabileceksiniz.

FikriMühim promosyon ürünleri dağıtan bir site mi?

Kesinlikle değil! Ürünleri katılımcılara deneme amaçlı olarak gönderiyor, sadece dürüst ve doğal ağızdan ağıza aktiviteleri ödüllendiriyoruz.

Peki fikrimuhim.com'a üye olmak için para ödemem gerekiyor mu?

Tabii ki hayır. FikriMuhim.com'a hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz.

FikriMühim faaliyetlerine için ne kadar vakit ayırmalıyım?

Gündelik hayatımızı sürdürürken zaten birçok ürün veya servis hakkında çeşitli yorumlar dile getiriyoruz. fikrimuhim.com, bunları duymak ve kimlerle paylaştığınızı öğrenmek istiyor. Bu nedenle, FikriMühim olmak sizin değerli vaktinizi almaz, günlük yaşamınızı değiştirmenizi gerektirmez. Sonuçta bu bir iş ya da zorunlu hizmet değil.

Size katıldığımda ne yapmalıyım?

FikriMühim adınızı ve şifrenizi belirledikten sonra, sizden kişisel profilinizi oluşturmanız istenecek. Profilinizi oluşturduktan sonra, internet üzerinden kısa bir eğitime tabi tutulacaksınız. Bu eğitim, size başarılı ağızdan ağıza etki yaratmanın ipuçlarını ve kaliteli rapor yazma tekniklerini kazandırmayı hedefliyor. Bir MühimKampanya'ya katıldığınız zaman, elinize geçecek MühimPaket ile birlikte, yaratıcılığınızı konuşturacağınız kısım yani aktiviteleriniz başlıyor. Son olarak, gerçekleştirdiğiniz fikir paylaşımlarını fırsat buldukça bize rapor halinde ulaştırmanızı istiyoruz.

Katılmaya karar verdiğim MühimKampanyaların MühimPaketleri ne kadar sürede ve nasıl elime ulaşacak?

Siz onay verdikten sonra, bir ya da iki hafta içerisinde MühimPaketiniz kuryeyle bize verdiğiniz adrese kimlik karşılığında teslim edilir.

MühimÖdüller nedir?

MühimÖdüller, ilgi alanlarınıza göre oluşturulan ve kazandığınız MühimPuanlar karşılığında alabileceğiniz ödüllerdir.

FikriMühim olmakla nakit para kazanabilecek miyim?

Hayır. Aktiviteleriniz için sizlere nakit para teklif etmiyoruz. FikriMühim olarak, piyasaya çıkmamış ürünleri deneyebileceğiniz gibi, kazandığınız MühimPuanlar'la birbirinden ilginç hediyelere sahip olabileceksiniz. Bütün bunlara ek olarak da, piyasaya çıkmamış ürün ve servisleri ilk siz deneyecek ve bunlar hakkında yaptığınız yorumlarla hem tüketicilerin hem de üreticilerin gözünde belli bir saygınlığa ulaşacaksınız. Tüm bunları nakit parayla bile yapmanın pek olası olmadığını hatırlatmak isteriz.

FikriMühimler bilmedikleri chat odalarına, forumlara ya da yorum sitelerine girip kampanya yapıyor mu?

Hayır. FikriMühimler, üye olmadıkları ya da ilgilenmedikleri gruplara değil, sadece ve sadece on-line fikirlerini açmak istedikleri gruplara görüş bildirirler.

FikriMühim üyesi olursam spam mail'lere boğulacak mıyım?

Asla! FikriMühim olarak spam'e kesinlikle karşıyız. Zaten sitemize reklam almıyoruz. Bizden alacağınız e-postalar, sadece MühimKampanyalar ve diğer FikriMühim faaliyetleri ile ilişkili haberlerden oluşur. Bunun dışında, sizlere istemediğiniz hiçbir şey gönderilmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Size sağlayacağım bilgiyle ne yapacaksınız?

Kişisel bilgiler fikrimuhim.com'da kesinlikle gizli tutulur ve sadece hangi MühimKampanya'nın size uygun olup olmayacağını saptamak için kullanılır. Ürünler veya hizmetler hakkında dolduracağınız herhangi bir araştırmada yanıtlayacağınız soru, başarılı kampanyalar yapmanın formüllerini bulmamıza ve düzenlediğimiz aktivitelerin değerini anlamamıza yardımcı olacak. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Sözleşmesine bakabilirsiniz.

Diğer FikriMühimler ile tanışabilecek miyim?

Gizlilik kurallarımız nedeni ile şu an için diğer FikriMühimlerle görüşlerinizi paylaşabildiğiniz bir platform yok. Ancak elbette ki ilerleyen zamanlarda FikriMühimlerimiz için tanışma ve deneyim organizasyonları düzenleyeceğiz.

FikriMühim ile iletişimim nasıl olacak?

Seçeneğiniz bol! Telefonla arayabilir, profilinizde görebileceğiniz MühimYardım bölümünden mail atabilir ya da biraz nostalji yapmak adına, mektup bile yazabilirsiniz, yani seçim sizin. Mühim Fikirlerin sesini duymayı kim istemez ki?

FikriMühim ile ilgili önerilerim varsa ne yapmalıyım?

Önerilere kapımız sonuna kadar açık. Önerilerinizden çok şey öğreniyoruz ve aralarından en iyilerini uygulamaya koyuyoruz. Önerilerinizi iletişim formunu kullanarak bize yollamaktan çekinmeyin. Uygulamaya değer önerileriniz karşılığında bol bol MühimPuan kazanabilirsiniz.

Türkiye dışında bir ülkede yaşıyorum. fikrimuhim.com'a üye olabilir miyim?

Çok üzgünüz ama hayır. fikrimuhim.com şimdilik sadece Türkiye'de yaşayan insanlara açık.

FikriMühim olduğumu insanlara açıklamam şart mı?

Kesinlikle! Kampanya İdare Kurallarında yazdığı gibi; Açıklık en değerli ilkelerimizden biridir. FikriMühimler her zaman ağızdan ağıza pazarlama kampanyalarının bir parçası olduklarını diğer insanlara söylemelidir. Bir FikriMühim olmaktan gurur duyabilirsiniz, çünkü FikriMühim olduktan sonra, üreticilerin değer verdiği seçkin bir kitleye dahil olacaksınız. Diğer insanlarla ürünler ve hizmetler hakkındaki fikirlerinizi paylaşırken, onların sizin bir FikriMühim olduğunuzu ve bizim size yeni ürün veya servisleri deneme fırsatı verdiğimizi bilmelerini sağlamalısınız. Gerçekten size gönderdiğimiz ürünü sevdiyseniz (hatta sevmediyseniz bile), kendi bağımsız ve dürüst fikrinizi söylemeniz, yapmış olduğunuz aktivitenin gerçekliğini ispatlayacaktır.

FikriVahim nedir?

FikriVahim, FikriMühim sistemini kötü amaçlarla kullanmayı düşünen kişilere verilen addır. FikriVahim; sahte isimlerle birden fazla hesap alma, sahte raporlar sunma, kendisine verilen ürünleri satmaya kalkışma ve benzeri uygunsuz davranışlarla sistemimizi kandırmaya çalışabilir. En kötüsü de, belki de sizin gibi dürüst FikriMühimlerin katılabileceği uygun kampanyaları elinizden alabilmeleridir. Bu, iyi niyetin suiistimal edilmesinin yanı sıra, ahlaki açıdan da son derece yanlış bir davranıştır. Çünkü fikrimuhim.com sadece tüketici ve üreticilerin yararı için açılmıştır.

Müşteriler hangi aşamalardan geçiyor? Bir şirket için kampanya yapılacağına nasıl karar veriliyor?

Bildiğiniz gibi sizlere olumlu deneyim yaşatmak için bize başvuran markaların ürün veya hizmetin kalitesinin muhakkak vaat ettiklerini gerçekleştiriyor olmasına önem veriyoruz. Sonrasında müşterilerimiz ile ulaşmak istedikleri hedef kitleyi belirleyip onlara ağızdan ağıza aktivite yapıp rahatça konuşturacakları kurgularla özel bir deneyim oluşturuyoruz.

İstanbulluluk önemli mi?

Hem evet hem hayır. Müşterilerimiz ağırlıklı olarak İstanbul ağırlıklı kampanyalar talep etse dahi biz tüm diğer illerimizdeki FikriMühimlerimize yönelik kampanyalar da hazırlıyoruz.

Beğenmediğimiz bir ürünü istediğimiz yere yazabiliyor muyuz?

Memnuniyetsizliğinizi önce bizlerle paylaşmanızı isteriz çünkü bize yazmanız demek birebir ürünün üreticisine sesinizi duyurmak anlamına geliyor. Bu bir pazarlama devrimi ve artık büyük şirketler sizleri can kulağıyla dinliyorlar. Memnuniyetsizliğinizi gidermek için ellerinden geleni yapacaklardır. Bunun dışında her türlü fikir ve görüşünüzü dilediğiniz ortamda paylaşmakta serbestsiniz.

Samimiyet derecesini hesaba katıyor musunuz?

FikriMühim'in dayandığı iki temel ilke var: Dürüstlük ve açıklık. Bu konuda oldukça ısrarcıyız. Tabii ki sadece samimi olan FikriMühimlerle tanışmak istiyoruz. Samimiyetinden şüphe duyduğumuz kişiler uzun süre sistemimizde bulunamayacaklardır.

Hep internet üzerinden mi çalışacağız?

Sistemimiz internet üzerinden başlar ve sonuçlanır ama aradaki kısım sizin yüz yüze görüşmelerinizden yani gündelik sohbetlerinizden oluşur.

WOMM kavramının akademik bilgisini de sağlar mısınız?

Sitemizde WOMM'u anlatan bilgiler olmakla beraber daha dilediğinizde detaylı bilgileri paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Hedef kitlenizde kimler bulunuyor?

Herkesin bu pazarlama devriminin bir parçası olmasını istiyoruz. FikriMühimlerimizin sayısı ve çeşitliliği arttıkça biz de büyüyerek sizlere daha iyi deneyimler sunabiliyoruz.

(Her kampanyanın kendi özelinde bir hedef kitlesinin olduğu ve davet edilen FikriMühimlerin de bu doğrultuda belirlendiğini de hatırlatmak isteriz.)

Siz bir reklam ajansı mısınız?

Hayır. Geleneksel bir reklam ajansı olan ÖYKÜ / Dialogue International'a bağlıyız fakat biz esas olarak bir ağızdan ağıza pazarlama oluşumuyuz.

Profil güncelleyebilecek miyiz?

FikriMühim kullanıcı adınız dışında tüm profil bilgilerinizi FikriMühim hesabınıza giriş yaptıktan sonra Profil bölümünden düzenleyebilirsiniz.

FikriMühim ilerleyip, büyüdükçe seviyeleme sistemi kurulacak mı?

Deneyimli Fikrimühimlere özel ayrıcalıkları sağlayacak sistem için çalışmalarımız devam ediyor. En kısa sürede bu sistemi uygulayacağız.

MARKA DENEYİMLERİ

ŞU ANDA NE VAR?

Seal

berins_87

wuhuuu hem de en sevdiğimiz kinder süt dilimi #kindersütdilimi #yüzdeyüzçocuklariçin teşekkürler @fikrimuhim https://t.co/a2sFcNYfTl

Serotonin nörotransmitterciği

nikneymsiz_

@FIKRIMUHIM Biz indirim çeklerimizi kullandık bile #kindersütdilimi #yüzdeyüzçocuklariçin https://t.co/U63Vrw9MsU

?Gizem Çınar

gzmcinar

Masum dünyaların(a) güzel bir yeni yıl rengi teşekkürler @FIKRIMUHIM #kindersütdilimi #yüzdeyüzçocuklariçin https://t.co/m4kbsmYLEc

yaseminenesguler

yaseminenesgul1

#KinderSütDilimi #YüzdeYüzÇocuklarİçin @FIKRIMUHIM minik prensim ile dinazoru yaparken cok eğlendik https://t.co/m2AsTBwOlm

Rukiye Kılıç

rukiye_klc

@FIKRIMUHIM #kindersütdilimi #YüzdeYüzÇocuklarİçin "Güçlü" adlı çalışma https://t.co/DPtLkAxIUr

musemirhan

musemirhan

@FIKRIMUHIM #kindersütdilimi #yüzdeyüzçocuklariçin https://t.co/gWSOVfPPvO

Hamide Balci

hamidebalci

#KinderSütDilimi #YüzdeYüzÇocuklarİçin Minik bir mucit eseri :) https://t.co/TYDWHXfkd3

Gzd??#yeniden

Girl__Boss_

Bu de bizim prensesin hayal dünyasından çıkanlar #KinderSütDilimi #YüzdeYüzÇocuklarİçin @FIKRIMUHIM https://t.co/cAWKUcMIvE

hacer igeöz

hacer_igeoz

@FIKRIMUHIM #yüzdeyüzçocuklariçin #kindersutdilimi @FIKRIMUHIM https://t.co/kvnIj0DyKi

Deryakbalgündüz

Deryakbalgunduz

Bebeğim mutlu büyüsün sağlıklı beslensin @FIKRIMUHIM @iyiliginozu #mutlubüyüsünler https://t.co/j4b78rHGLW

KubraK

kubrakosk

@iyiliginozu @FIKRIMUHIM enfes bir işbirligi ile tanışmak için sabırsızlanıyorum #MutluBüyüsünler https://t.co/uYrVLYIw8j

halime

halimeli

#MutluBüyüsünler derken aşk yaşadı. ?? @iyiliginozu @FIKRIMUHIM https://t.co/0UGNoUjLd2

emel öznur

EmelZnur

Fikrimuhim sürpriz kutu geldi Bebekler #Mutlubüyüsünler diye @FIKRIMUHIM @HunnapİyiliginOzu https://t.co/GWzbAhqznE

Burcu 1Anne

Burcu1Anne

#MutluBüyüsünler harika bir paket gerçekten çol teşekkürler ,deneyelim görelim bakalım @FIKRIMUHIM @iyiliginozu https://t.co/sPcZmPdrhj

Seal

berins_87

teşekkürler @FIKRIMUHIM oğlum bayıldı bu lezzete @iyiliginozu #MutluBüyüsünler https://t.co/baMMSFvC6u

gamze kılıç

Gamzee_82

#MutluBüyüsünler Hünnap keçi sütlü bebe bisküvisi yiyoruz, sağlıklı büyüyoruz.. Teşekkürler @FIKRIMUHIM https://t.co/d8Lbz2nZdv

seyda

seydabesli1

@FikriMuhim @iyiliginozu her bebeğin hakkın hünnap #mutlubüyüsünler https://t.co/Q1d07a3y1e

Cagan

caganhilal87

@FIKRIMUHIM @iyiliginozu #MutluBüyüsünler cooook tesekkurler fikrimuhim denemek icin sabirsizlaniyorum https://t.co/2BycmZOd5R

sevil

KesiciSudem

@FIKRIMUHIM @iyiliginozu #MutluBüyüsünler hediyem geldi çok teşekkürler https://t.co/saXfiygA2v

Fulya

fulyaalci

#içindekiiyiliğeinan çocuklar #mutlubüyüsünler teşekkürler @FIKRIMUHIM teşekkürler @iyiliginozu https://t.co/iahUDeVNel

ozguluntarifleri

ozgul

@fikrimuhim #mutlubuyusunler #icindekiiyiligeinan tesekkurler https://t.co/D8UGoBKRp9

DURU

BayanCreative

@FIKRIMUHIM kızımın bebekleride çok seviyormuş #kindersütdilimi ni #yüzdeyüzçocuklariçin https://t.co/teXXJ5ubms

haticecakirmersin

haticecakirmers

#kindersütdilimi #fikrimühim @FIKRIMUHIM çok çok teşekkürler ilk dörtlü paketimizi aldık afiyetle yedik bile https://t.co/EXty7QaddB

Ege ? egitmen musveddesi

ege_351907

#fikrimuhim @FIKRIMUHIM https://t.co/zOyW1iXsau

öznur

oznrmntrtml

#kindersütdilimi #yuzdeyuzcocuklaricin #fikrimuhim https://t.co/3T8Kg6kiRE

kgnctrk

kgnctrk1

#KinderJoyileBayram @FIKRIMUHIM çok teşekkürler çocuklar gerçekten bayram etti https://t.co/IFGpud7cQ3

KuKi

yazkuki

Çocuklar hep mutlu olsun ve de kalsın #KinderJoyileBayram ve tşk ler @FIKRIMUHIM https://t.co/A5Gif3VA0j

Ozlem Tigin

OzlemTigin

#KinderJoyileBayram hem tatlı hem eğlenceli. Güzel bir proje @FIKRIMUHIM ile başlıyor. https://t.co/2bVqGpj5r4

Yeşim Kantoğlu

YesimKANTOGLU

#KinderJoyileBayram @FIKRIMUHIM @kinderturkiye ile mutlu bayramlar .. https://t.co/uRxo4gFopX

aysegulyzc16

aysegulyzc16

Bu bayram sürprizlerle doluuu ;) #KinderJoyileBayram #Fikrimühim https://t.co/kV8t20OZbz

reyhane #Blogger

reyhanlahersey

Şahane bir sürprizdi #KinderJoyileBayram @FIKRIMUHIM https://t.co/JZXaWQYRdW

Eirenes

eirennes

#KinderJoyileBayram birlik beraberlik ve mutluluk içinde geçti teşekkürler @FIKRIMUHIM https://t.co/PPmUx3jOyV

Eirenes

eirennes

#KinderJoyileBayram neşe içinde geçti, yüzler güldü mutluluk her yerdeydi @FIKRIMUHIM https://t.co/WLH2V53gFq

GezGin

GezGin77

#birkutudolusumutluluk #KinderJoyileBayram #kindersürpriz #KinderTurkiye #FikriMuhim #bayramdaçocuklarıbekliyorum:) https://t.co/QFeXIt47gi

gülşen çalışkan

alara0770

#KinderJoyileBayram geldi #FIKRIMUHIM https://t.co/P5E3aVN250

yasemin

yaseminsrsn

#KinderJoyileBayram çocuklar bu bayram çok mutlu? #fikrimuhim #kinderjoy https://t.co/x0IyaQxboO

jurgita

JurgitaAty

#fikrimuhim #KinderJoyileBayram https://t.co/MW3q7fYcPb

Eylulita

Disorderisation

#Di?EtiBakımındaUzman @ParodontaxTrky deneme kitim geldi! Teşekkürler @FIKRIMUHIM! https://t.co/BTxpBOM0GL

Cano1903????

DovmeliofKartal

#DişEtiBakımındaUzman Parodontax kitim geldi. Hemen başlıyorum kullanmaya ?? Teşekkürler @FIKRIMUHIM https://t.co/W7xXA0PF10

Selin Gündüz

S3lingunduz

@FIKRIMUHIM @ParodontaxTrky #DisEtiBakımındaUzman Parodontax ile yensin elmalar https://t.co/L9W6AsXZhO https://t.co/iouIu55pP6

G&M

GozdexMerve

Diş hassasiyeti ve diş eti kanaması olan birisi olarak bu duruma veda etmiş durumdayın Hem eskisi gibi diş eti ka… https://t.co/V4A3x9rXRP

Ennefistariflerim

ennefistarif

Sahur hazırlıkları başladı mı? #ramazandanutellasofranda @fikrimuhim @nutellaturkiye https://t.co/KmY0rTeB4j https://t.co/dea1eSplUO

ilknur balçık

ilknur_balcik

@FIKRIMUHIM @nutellaturkiye #RamazandaNutellaSofranda https://t.co/zGsOi6wwNO

ilknur pekcabuk

ilknuryatalay

@FIKRIMUHIM @orkid #arkadaşlarÖneriyor #orkidPlatinum https://t.co/5ea7NYo9Zf

Mavi Gökyüzünün Elleri

blueskyshands

@fikrimuhim @orkid #ArkadaşlarÖneriyor #OrkidPlatinum https://t.co/wdk7LH5T6C https://t.co/ZH8hEJBZPp

Mavi Gökyüzünün Elleri

blueskyshands

https://t.co/wdk7LH5T6C @fikrimuhim @orkid #ArkadaşlarÖneriyor #OrkidPlatinum https://t.co/oI1T4sQRqs

aysemsa

aysemsa

@nutellaturkiye @FIKRIMUHIM #ramazandanutellasofranda https://t.co/sPUQ3wCT0T

aysemsa

aysemsa

@nutellaturkiye @FIKRIMUHIM #ramazandanutellasofranda https://t.co/A2Rloh1V5E

serpil çolak

srpl_53

@FIKRIMUHIM #RamazandaNutellaSofranda @ilgisizsakin @nutellaturkiye https://t.co/RijuFwRVz3

Semra Kaya

semra2426

@FIKRIMUHIM @nutellaturkiye #RamazandaNutellaSofranda @kural_sureyya https://t.co/s3FNCGKkyu

Serpil Yıldız

serpilyldz06

@FIKRIMUHIM @nutellaturkiye #ramazandanutellasofranda @saime_koparan https://t.co/PsgRBCmadR

mrvyrlmz

yasmer

@FIKRIMUHIM @nutellaturkiye #RamazandaNutellaSofranda @ozcanyrlmz https://t.co/LWNa7y0ttr

Mine Geniş

06Geni

#arkadaşlaröneriyor @FIKRIMUHIM #OrkidPlatinum https://t.co/vRUqoXOWxa

Beste Beyza Korkmaz

BeyzaKo315

#RamazandaNutellaSofranda @nutellaturkiye @FIKRIMUHIM https://t.co/38fvI2PF2k

Gamze Aydın

157gamze

@FIKRIMUHIM @nutellaturkiye #RamazandaNutellaSofranda @FIKRIMUHIM @nutellaturkiye https://t.co/030blEVu9B

Alev

Flamme_

#RamazandaNutellaSofranda @FIKRIMUHIM @nutellaturkiye https://t.co/UhBKsCDaFc

Pınar Altunyıldız

PnarEsila

@FIKRIMUHIM #RamazandaNutellaSofranda @nutellaturkiye https://t.co/iFcjGv4e4i

aysemsa

aysemsa

@FIKRIMUHIM @orkid #OrkidPlatinum #arkadaşlaröneriyor https://t.co/W8t1GFmRSB

FazılaYalman

kuzusunun_anasi

@FIKRIMUHIM @nutellaturkiye #RamazandaNutellaSofranda https://t.co/6TwxCYSo6q

??? benkısaca'sd'

funny_sounds

#DişEtiBakımındaUzman #parodontax #fikrimühim @FIKRIMUHIM en kısa sürede deneyimlenip, raporlanacak inşallah https://t.co/u8SxLaTpfw

Fatoş'ça

uA_fatosca

#RamazandaNutellaSofranda güllaçsız olmazdı #fikrimühim https://t.co/JaU2ay550R

seda atalay

sedestezi1989

@FIKRIMUHIM @HeroBaby @HeroBabyTurkiye #fikrimühim #herobaby https://t.co/h6cjYjS94S

Fatoş'ça

uA_fatosca

#RamazandaNutellaSofranda yaptik oldu miss gibi sütlaç #nutellaturkiye teşekkürler #fikrimuhim https://t.co/lBmGkFVo7w

limonatanın annesi

limonatabebekk

#HeroBaby #herobaby #herobabytahıllıkaşıkmama #fikrimuhim @FIKRIMUHIM @HeroBabyTurkiye https://t.co/qpZwM3enIf

***TT***

tg__tt

Çok teşekkür ederim.@SchollTurkiye Böyle bir şerefe nail olmak #32milyonayak ile birlikte deneyim yapmak, harika https://t.co/BYhtKsGK6R

GülizKınaAstroloji

GulizKINA

#32milyonayak #Selfeet Scholl Ürünlerini hep kullanıyorum, hele ayak törpüsü harika! @FIKRIMUHIM @SchollTurkiye https://t.co/xZdGS7ZRPJ

Berin ZARABACI

berince_87

@FIKRIMUHIM #32milyonayak gibi ben de #scholl #velvetsmooth sayesinde açık ayakkabilarimi özgürce giyebiliyorum ? https://t.co/BJR61HdMv7

Yeşim - Yeşim

teknoseker

@FIKRIMUHIM #32milyonayak Plajlarda özgürce yürümek için School Velvet Smooth Elmas Taneleri yeter https://t.co/pAlBIScOMd

Bora Koz

KozumBora

@FIKRIMUHIM Eğer ki birilerinin kalbini kırdıysam hepsinden tek tek af dileyeceğim. #BuSeneYapacağım

Halime Kirazlı

optegecsinanne

@FIKRIMUHIM Daha anlayisli bir insan olmak #BuSeneYapacağım

Beyza Çelik

bembeyazbalon

@FIKRIMUHIM Yaşamda dik duruşu başaran Duyguların değerini bilen Kendi değerinin farkında olan bir kişiliğe bürünmek #BuSeneYapacağım

yalçın

reset34

Fikrimühimden Toni&Guy deneme kitim geldi.tesekkürler @FIKRIMUHIM ve @Hair_Wardrobe #sacinmuhim http://t.co/cDzu1MyxuK

İpek Güzeller

ozipeq

Tamda saçım için uygun ürünler. Kokuları muhteşem mis gibi #sacinmuhim Teşekkürler @FIKRIMUHIM ve @Hair_WardrobeTR http://t.co/YMpxOBht0P

htc_

Htckeles

Ben bu ürünlere bayıldım.. #FikriMühim @FIKRIMUHIM @Hair_WardrobeTr #sacinmuhim İndirim Çeki İsteyen ? http://t.co/WKkakvuL1i

HazalSenyüzlü

HazalSenyzl

Eve yorgun dönüp super @FIKRIMUHIM kiti ile karşılaşmak mükemmel. Cok teşekkür ederim:) @Hair_WardrobeTR #sacinmuhim http://t.co/HBu231Aawo

CambazCadi

CambazCadi

Tesekkurler@Hair_WardrobeTR @FIKRIMUHIM #sacinmuhim #Tatilbavulumunolmazsaolmazlari #TONI&GUYilesacimsahane http://t.co/qpV8Ohjvsw

bengetirdmsizibuhale

RHaleIrgn

Saçlarına şekil vermekten artık korkma! @Hair_WardrobeTR @FIKRIMUHIM #sacinmuhim http://t.co/K8oL69q9n9

HilalCiniCeramic

Hilalbu3

@FIKRIMUHIM #DovelaSacKırıklarınaSon Saclara dolgunluk ve hacim veren uçlarını onaran güzel bir ürün! Beğendim! http://t.co/TSyXepOfbU

Derya C. Sayın

deryacsayin

#dovelasackiriklarinason @FIKRIMUHIM @Dove_TR gözle görülür sonuc diye buna denir ?? http://t.co/pG9atCcRmD

BESTE

DIRIOZ

Saçlarım artık çok daha az kırılıyor :) #DovelaSaçKırıklarınaSon @Dove_TR @FIKRIMUHIM http://t.co/LwEoRQ2XeT

life of blindness

lifeofblindness

Misafirliğe eli boş gidilmezmiş. Misafirliğe ışıltı kattım. @GlissTurkiye @FIKRIMUHIM #IşıltımYeter http://t.co/EqTEhCh5Jt

İmge

imgeleme

@FIKRIMUHIM 4.kişiyle paylaştım, geçen hafta ful kullandım, gerçekten #ısıltımyeter dedirtiyor! @GlissTurkiye http://t.co/tycMpmGXbr

Nuriye Çayır

meryem428

@FIKRIMUHIM #IsıltımYeter gliss million gloss ile bugünde ışıltı saçıyorum. http://t.co/Y9ABxpFXJL

Sezin Kahraman

SezinKahraman

@FIKRIMUHIM @GlissTurkiye #IsıltımYeter Gliss Million Glos ile yaza hazırım. denizde ve havuzda ışıltım yeter. http://t.co/FkIua9AFBj

Belgin ŞAFAK

belginsafak

@FIKRIMUHIM #IşıltımYeter @GlissTurkiye saçlarım artık daha parlak, çok sevdim http://t.co/Syl3gYdpKg

ÖZNUR BECERİKLİ

oznurbecerikli

@FIKRIMUHIM #benimçorbam sebzeli mercimek çorbası... #çorbamıkendimyaptım Maggi Çorba Çeşnisi ile lezzet kattım http://t.co/4HLrRXs8Cp

Uninterest

ilgisizsakin

@FIKRIMUHIM #çorbamıkendimyaptım #benimçorbam Şehriye Çorbası http://t.co/AmxmnUP8qv

Sezin Kahraman

SezinKahraman

Fikri Mühim'in #benimçorbam #çorbamıkendimyaptım yarışmasında ezogelin çorbamla kazandığım Maggi Çorba Çeşnisi kitim http://t.co/8bdaGBlpgF

wishingbeauty

happywishtree

@FIKRIMUHIM 'den gelen yeni ve iddialı Rexona Black+White serisini deneme zamanı #RexonaİzBırakmaz @rexonaturkiye http://t.co/208WolBFRt

Aykut Güvener

AykutGvnr

#RexonaİzBırakmaz http://t.co/XAodJlstFg

FazılaYalman

kuzusunun_anasi

Bu bana bir mesaj olsa gerek Damdan düşmeden okusam iyi olacak Bu ne güzel bir teselli Teşekkürler @FIKRIMUHIM https://t.co/BZW3Ud83a7

Bülent Doğdu

bulentdogdu

Güzel bir deneyim oldu. #keyfiköpürt Tavsiye ederim... @CoffeeMateTR @FIKRIMUHIM Teşekkürler...

Flame

Flamme_

Bir kahvesever olarak #keyfiköpürt mek benim işim @CoffeeMateTR @FIKRIMUHIM

kozmik bakım

kozmikbakim

yorgunluğun üzerine ne iyi geldi <3 @FIKRIMUHIM @CoffeeMateTR #keyfiköpürt

Seyhan Ayvaz

seyhanayvaz

Bugün kahveler benden arkadaşlar:) #köpükseverlerderneği #dünyadatek #dünyadailk #kahvekeyfi #keyfiköpürt @fikrimuhim

akademikinsan

akademikinsan

@FIKRIMUHIM Nestle Coffee-Mate paketim geldi :) @coffeemateTR #KeyfiKöpürt @FIKRIMUHIM

KubraK

kubrakosk

@FIKRIMUHIM @CoffeeMateTR #keyfiköpürt bizleri böyle bir tat ile buluşturdugunuz için tesekkurler

AhmeTAslaN

turkhell

Bu krema kahve sevmeyene bile kahveyi sevdirir. Teşekkürler @CoffeeMateTR Teşekkürler @FIKRIMUHIM #KeyfiKöpürt

nurdanks

Nurdankayasncl

#rexonaİzbırakmaz Rexona Invisible Black + White ile Kim korkar ki lekelerden @FIKRIMUHIM @rexonaturkiye

GULSAH ONEN

GULSAHONEN

@FIKRIMUHIM ve @rexonaturkiye harika bir kit bu indirim çekleri şuan işyerimde kapışılıyor #rexonaizbırakmaz

wishingbeauty

happywishtree

@FIKRIMUHIM 'den gelen yeni ve iddialı Rexona Black+White serisini deneme zamanı #RexonaİzBırakmaz @rexonaturkiye

Pınar Arpınar

PinarArpinar

Siyahsa siyah, beyazsa beyaz! Herkes hediyesinden cok memnun :) @FIKRIMUHIM @rexonaturkiye #RexonaİzBırakmaz

Zeynep Çamoğlu

zizim13

@FikriMuhim @Rexonaturkiye #RexonaİzBırakmaz Harika :)

duygu güden

duyguguden

Şahane Toni&Guy ürünleri geldi. Hadi deneyelim Teşekkürler @FIKRIMUHIM ve @Hair_WardrobeTR #sacinmuhim

bekir ugur kose

bekirugurkose

@FIKRIMUHIM @Hair_WardrobeTR #sacinmuhim paketim geldi teşekkürler

Eda

edacinarr

Ürünleri daha yeni deneme şansım oldu ama bunlar bi harika dostum @FIKRIMUHIM #sacinmuhim

renklitirtil

renklitirtil

#sacinmuhim http://renklitirtil.blogspot.com.tr/2015/04/toni-casual.html

Betül Erbey

betulerbey

TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Sprey ve dostları ile yaza hazırız #sacinmuhim Teşekkürler @Hair_WardrobeTR @FikriMuhim

melike aslı şahinsoy

melikeasli

@FIKRIMUHIM @Hair_Wardrobe #sacinmuhim ilk paketim! Toni&Guy olması ayrı bir heyecan. Kendimi mühim hissediyorum:)

magrenta

magrenta

@FIKRIMUHIM @MaggiTurkiye #BenimÇorbam pişiyor :)

elif telseren

eliftelseren

@FIKRIMUHIM @MaggiTurkiye #benimçorbam nefis ezogelin çorbam ısınmayan havalara inat içimizi ısıttı

Keziban Öztan

ZtanKe

@FIKRIMUHIM #BenimÇorbam @MaggiTurkiye 'nin çorba çeşnisi sayesinde ailemden ve benden tam not aldı.Çok lezzetli.Tşkr

meryem kaplan kadak

ademeryem

#BenimÇorbam sıcacık Misss.... @FIKRIMUHIM iyi ki varsın teşekkürler @MaggiTurkiye iyi ki yeni ürünler çıkarıyorsun

Aysel

Icell_56

#BenimÇorbam Sıcacık... Lezzetli... Ohh misss!!! :)

csmkkycmc

se_valiente

@FIKRIMUHIM @MaggiTurkiye #benimçorbam mühim kitim ulaştı sıra denemesinde :)

Bayan FıTı FıTı

didem_ocal

Paketim elime yeni geçti çorbalarımı şenlendirmek için sabırsızlanıyorum @FikriMuhim @MaggiTurkiye #BenimÇorbam

life of blindness

lifeofblindness

Misafirliğe eli boş gidilmezmiş. Misafirliğe ışıltı kattım. @GlissTurkiye @FIKRIMUHIM #IşıltımYeter

Ceren Sansal Kavaklı

cerensansal

Bugun masam ışıltı doldu ;) #IşıltımYeter @FIKRIMUHIM @GlissTurkiye

mubi

mubitooo

Tam da saclarim rofle uzerine ciladan solmusken bu paket iyi ki geldi ?@FIKRIMUHIM @GlissTurkiye #IşıltımYeter

Yüce Şahinel

YuceSahinel

@FIKRIMUHIM @TodayCroissant ile #AcıktığımHerAn yiyebileceğim kruvasanı keşfettim.Sürprizler için teşekkür ederim. :)

nihan

n1han

Ba-yıl-dım! #AcıktığımHerAn @TodayCroissant teşekkür ederim :) @FIKRIMUHIM

seda karapoyraz

ojecanavariblog

#AcıktığımHerAn #fikrimühim @FIKRIMUHIM bakalım nasilmis :))

Gurme Baba

gurmecibaba

Hediyelerim geldi. Begenerek tukettgim bir urun olan @TodayCroissant #AcıktığımHerAn elimin altinda @FIKRIMUHIM

İşte Bu Tarif

istebutarif

Kat kat hamuru ve çikolata kremasıyla @TodayCroissant Çok teşekkürler @FIKRIMUHIM #AcıktığımHerAn

Ayfer Danisman

ayyayi

Öncesi ve sonrası #süper ürün #kaliteli temizlik ve hizmet #sartlisurtlutemizlik@BingoTurkiye @FIKRIMUHIM

sema saka

semaasaka

@FIKRIMUHIM @BingoTurkiye #sartlısurtlutemizlik hafta sonu bingolarla temizlik misafirde gelecekti heryer parladı

cansu kübra Usta

nalanturfan

@BingoTurkiye Türkiye ile evim ve iş yerim #sartlısurtlutemizlik ve Mavinin Gücünü Gördü Teşekkürler @FIKRIMUHIM :)

Gonca

Hamaratablam

Hediyelerim geldi.Ben bu küçük devlere bayıldım teşekkürler @FIKRIMUHIM @BingoTurkiye #sartlisurtlutemizlik

nilss

bilgenil

@FIKRIMUHIM @BingoTurkiye #sartlisurtlutemizlik #lacivetinGücü Kargom geldi.....tşkkkk.

Burçin Kuloğlu Şahin

Burcynn

Bingolarımm :) insanın temizlik yapası geliyor teşekkurler @BingoTurkiye ve @FIKRIMUHIM #sartlisurtlutemizlik başlasın

Pınar Arpınar

PinarArpinar

Eve gelince gordugum surpriz cok sahanee! @FIKRIMUHIM ailesi bu sefer @BingoTurkiye 'yle misler yaratmis!

Zeynep İNCE

Aferin5

Türk kadınının #sartlisurtlutemizlik gününde @FIKRIMUHIM den @BingoTurkiye kiti. Temizlikte sınırları zorlayacağım ;)

live your life

bbreathh

Evimin temizliği içinde Saklı :) @FIKRIMUHIM @BingoTurkiye #sartlisurtlutemizlik

Mürvet Sarıbaşak

MSaribasak

Çok şık bir kutu ve içinden çıkan harika meyve suları, teşekkürler; @FIKRIMUHIM ,@TropicanaTR #MemleketTadı

Selamy

Sananassever

Yine harika bir paket @FIKRIMUHIM den,@signalturkiye white now gold'u denemek için sabırsızlanıyorum! #gülümsemekiçin

gülümseyüzüme

gulumseyuzume

#SensizBenNefesAlamam @FIKRIMUHIM geceleri rahat uyku demek ...

İşte Bu Tarif

istebutarif

Pazar keyfi diye buna denir :) #ayrılmazikili @CoffeeMateTR @FIKRIMUHIM

Mürüvvet

blogbalbadem

Benim tercihim kurabiye güzeli ve browni cazibesi oldu. #romantikbiran teşekkürler @cartedorturkiye @fikrimuhim

Tuğçe İleri

2cengin

#benceballıbademli @FIKRIMUHIM yarın sabah kahvaltım hazır :) hemde diyete girmişken bunun tadına bakmak hoş olacak

Gamze Ergüden Dokur

gdokur

@FIKRIMUHIM @TropicanaTR Hayatımda içtiğim en güzel meyve suyu.. Herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürler #MemleketTadı

bulutsu bişiy

bulutdenz

@FIKRIMUHIM Signal White Now kargom biraz önce geldi denemek için sabırsızlanıyorum! #Gülümsemekİçin @signalturkiye

esmaaa

uysal1111esm

@FIKRIMUHIM @FIKRIMUHIM şideetle tavsiye ediyorumediyoruz.Rahat uyku için mutlaka deneyin!! #SensizBenNefesAlamam

Kedi delisi

pisijane

@FIKRIMUHIM @CoffeeMateTR. #ayrılmazikili beklenen paket geldiiii :) pisili kupalarımızda kahve keyfi yapıyoruz!

Bihter Güraklar Uruk

bihteruruk

Cartedor selection mini harika bir tat, yemede yanında yat:) #romantikbiran @cartedorturkiye @FIKRIMUHIM

Seyhan Tavasoglu

stavasoglu

#benceballıbademli Zeynep'in bile dayanamayacağı kadar lezzetli:) paketim geldi teşekkürler @FIKRIMUHIM

Zeynep İNCE

Aferin5

Afyon'dan vişne suyu isteyen var mı? Şu kitin güzelliğine bakın. Teşekkürler @FIKRIMUHIM

SevimGilik

Selenimm35

@FIKRIMUHIM @signalturkiye #Gülümsemekİçin Harika paketiniz için çok teşekkürler en yakın zamanda deneyeceğim :)

Betül

kahveyletelve

benim kampanya paketim de geldi, evin küçükleri kapıştı:) #SensizBenNefesAlamam @FIKRIMUHIM

Uninterest

ilgisizsakin

Teşekkürler @FIKRIMUHIM #ayrılmazikili deneme kitimiz geldiÇiftimiz çok şık bir sunumla evimizi şenlendirdi.

Nora Ashira

noraashira

@FIKRIMUHIM @cartedorturkiye #romantikbiran 'di ta ki sevgilim dondurmaya dalana kadar :)

gonul

senoylezannet

#benceballıbademli @FIKRIMUHIM paketim az önce geldi bal-badem-nesfit daha ne olsun derken bir de kase! teşekkürler:)

canberk deveci

macerasever25

@FIKRIMUHIM @TropicanaTR #MemleketTadı mühim kitim geldi sunumu harika icerigi harika :) Teşekkürler :)

Cansu Güvener

cansuguvener

#Gülümsemekİçin @signalturkiye @FIKRIMUHIM iş yerinde mutlu gülüşler bembeyaz dişler; )

Todi

Todi_21

#ayrılmazikili mühim kitlerim geldi @FIKRIMUHIM şimdi Nescafe Classic ve Nestle Coffee-Mate ile kahve keyfi

Umi

theblueberryy

#benceballıbademli her tür krizi çözer @FIKRIMUHIM

AYŞENUR EKER

ekeraysenur

Fikrimuhim'in ödül listesine kitap eklemesi iyi olmuş. Biriken puanlarımın meyvesi Johnny Bunko anime. @FIKRIMUHIM

Güz Çiğdemi

zizim13

@FIKRIMUHIM #Gülümsemekİçin Hediyem jet hızıyla geldi.Çok teşekkürler :D pic.twitter.com/ZzX63U9ry2

T.C. NiluferKocyigit

KocyigitNilufer

Darülaceze ziyaretimizden sonra yine çok mutlu ettin beni @FIKRIMUHIM çok teşekkürler ödül kitaplarıma :) pic.twitter.com/MZiNM9H3Sv

Burcu K.

burcuklcc

@FIKRIMUHIM harika superrr bir sunum hazırlayanın gönderenin ellerine saglık meyvesuyumuz beslenme çantasına girdi pic.twitter.com/wcObiN8PAd

Azıcık oyuncu azıcık

Depresionist

#romantikbiran @FIKRIMUHIM @cartedorturkiye Teşekkürler :) Aşk maksi, Selection Mini :) Amaaa tadı yine maksi :)

gamze özdemir

gannzee

Sonunda keyif zamani teşekkürler @FIKRIMUHIM Teşekkürler harika #ayrılmazikili iyiki varsin @CoffeemateTR

ce

cisile

@FIKRIMUHIM bize #ayrılmazikili mizi göndermiş, fikrimize güvenmiş :) teşekkür ederiz :)

Kübra Canbaz

minnish8

Teşekkürler @FIKRIMUHIM Çok memnun kaldık ve tavsiye ediyoruz.Rahat uyku için mutlaka deneyin!! #SensizBenNefesAlamam

lezzetduragi

vildanss

Burun tikanikligi ustune iyi geldi tesekkurler @FIKRIMUHIM #SensizBenNefesAlamam

Kız Babası !

AyhanYILDIZ

#benimkizim Elizana'ya @HuggiesTR bezleri gönderen @FIKRIMUHIM teşekkürler. Bakalım bezleri deneyeceğiz,paylaşacağız

yüksel dmr

inciokyanusu

@FIKRIMUHIM #benimoğlum huggies paketimi aldım içeriği çok güzel,huggies bezin desenlerine ve yeni yapısına bayıldık

FikriMühim'e arkadaşlarını davet ederek
5 Puan Kazanabilirsin!

Arkadaşını Davet Et